Украина и мир
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Украина и мир

Украина и мир
 
ФорумПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 советов для отличного резюме

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
Ракин

Ракин


Сообщения : 132
Дата регистрации : 2019-08-24

советов для отличного резюме Empty
СообщениеТема: советов для отличного резюме   советов для отличного резюме Icon_minitimeПн Янв 06, 2020 10:11 am

Хорошее видео
Вернуться к началу Перейти вниз
Edvard




Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-07-28

советов для отличного резюме Empty
СообщениеТема: Re: советов для отличного резюме   советов для отличного резюме Icon_minitimeЧт Авг 31, 2023 5:02 pm

Де краще всього шукати роботу? Це питання часто прокручується у моїй голові. З одного боку, здається, що інтернет - це найзручніше місце для пошуку вакансій. З іншого боку, слухаючи розповіді своїх знайомих, я починаю сумніватися в цьому. Вони кажуть, що більшість вакансій на сайтах - це пусті обіцянки і звичайний спам.
Вернуться к началу Перейти вниз
лина




Сообщения : 8
Дата регистрации : 2023-02-07

советов для отличного резюме Empty
СообщениеТема: Re: советов для отличного резюме   советов для отличного резюме Icon_minitimeЧт Авг 31, 2023 5:03 pm

Я розумію твої сумніви та запитання щодо пошуку роботи. Наведені аргументи щодо онлайн-пошуку свідчать про певну проблему, але я хочу сказати, що в інтернеті все ж таки є можливості, які можуть допомогти знайти тобі бажану роботу. Один із них - це сайт іт компанія галактика . Тут ти знайдеш велику кількість вакансій компанії Галактика. Ця компанія відома своїми високотехнологічними проектами та різними можливостями для розвитку кар'єри. На сайті ти можеш знайти вакансії зі строго визначеними вимогами та перевагами для співробітників. Додатково, там є розділ з оглядами проектів компанії, що допоможе зрозуміти їхні цінності та напрямки діяльності. Таким чином, не дарма говорять, що інтернет - це море можливостей.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
советов для отличного резюме
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Как составить резюме для устройства на работу в году
» Правильный уход за огурцами в теплице секрет отличного урожая
» советов как подготовить автомобиль к зиме скачать pdf файл
» советов за минут как выбрать квартиру смотрим на недвижимость до покупки дизайн интерьера

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Украина и мир :: Наше здоровье-
Перейти: