Украина и мир
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Украина и мир

Украина и мир
 
ФорумПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 Техніка Apple

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
КомісароваОксана




Сообщения : 24
Дата регистрации : 2022-10-21

Техніка Apple Empty
СообщениеТема: Техніка Apple   Техніка Apple Icon_minitimeВт Май 30, 2023 4:31 pm

На день народження чоловіка хочу зробити вишуканий подарунок, де придбати iPhone 13 Pro б/у?
Вернуться к началу Перейти вниз
Лобанов Тимофей




Сообщения : 41
Дата регистрации : 2022-10-21

Техніка Apple Empty
СообщениеТема: Re: Техніка Apple   Техніка Apple Icon_minitimeВт Май 30, 2023 5:20 pm

Можу порекомендувати сайт https://eplio.com.ua/ua/apple-bu/iphone-bu/iphone-13-pro-b-u/ для придбання б/у iPhone 13 Pro як вишуканого подарунка на день народження чоловіка. На цьому сайті ви знайдете широкий вибір б/у iPhone 13 Pro з різними характеристиками та варіантами пам'яті. Всі пристрої перевіряються та сертифікуються, щоб гарантувати їх якість та робочий стан. Крім того, eplio.com.ua пропонує зручну доставку та гарантію на куплені товари. Якщо ви шукаєте надійне місце для придбання б/у iPhone 13 Pro, рекомендую звернутися до представленого сайту.
Вернуться к началу Перейти вниз
Mirabel




Сообщения : 10
Дата регистрации : 2023-05-31

Техніка Apple Empty
СообщениеТема: Re: Техніка Apple   Техніка Apple Icon_minitimeСр Май 31, 2023 5:45 pm

Як на мене, це зайвий пафос. Є набагато дешевші телефони із таким самим функціоналом.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Техніка Apple
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Украина и мир :: Наша техника-
Перейти: